رابطه جنسی نرمال چند دقیقه طول میکشد؟

0

مدت زمان دخول چقدر است؟ شاید داستان های زیادی درباره روابطی شنیده باشید که زیر یک دقیقه تمام شده و همینطور مواردی که بیش از یک ساعت طول کشیده که در چنین شرایطی سوال پیش میاید که چگونه کسی میتواند برای چنین مدت طولانی رابطه جنسی داشته باشد.

رابطه جنسی نرمال چند دقیقه طول میکشد؟

زمان رابطه زناشویی چقدر است؟

خوشبختانه علم جواب سوالاتی از این دست را به ما داده. در این مقاله منظور ما از رابطه جنسی، زمان دخول تا لحظه انزال است. محققی به نام دکتر “برندان زیچ” از دانشگاه کویینزلند از ۵۰۰ زوج در سرتاسر دنیا بصورت مودبانه درخواست کرد که هنگام رابطه جنسی به مدت چهار هفته زمانسنجی را در اتاق خود قرار داده تا زمان دقیق این بازه ثبت شود.

  • انزال طبیعی چقدر طول میکشد ؟
  • مدت زمان طبیعی نعوظ
  • مدت زمان ارضا شدن مرد

زمانی که نتایج حاصل شد، اعداد و ارقام متفاوت و در رنج های مختلفی بودند از ۳۳ ثانیه تا ۴۴ دقیقه.

دکتر زیچ از نتایج یک میانگین گرفت و به عدد ۵.۴ دقیقه رسید که احتمالا کمتر از چیزی است که شما انتظار داشتید، اما اگر دقیق فکر کنید، زمانی که در تخت خواب هستید و به رابطه جنسی مشغول میشوید، زمان از دستتان در میرود و متوجه این اعداد و ارقام نمیشوید.

درمان زود انزالی مردان با روش های خانگی

طی این تحقیق مشخص شد که موقعیت مکانی افراد و جایی که زندگی میکنند ارتباطی با میزان طولانی شدن رابطه جنسی آن ها ارتباطی ندارد، اما مردم اهل ترکیه با توجه به روش های خاصی که هنگام رابطه جنسی دارند، مدت روابطشان اندکی کمتر و حدود ۳.۷ دقیقه بود.

طبیعتا سن و سال عامل تعیین کننده ای است و زوج هایی که جوان تر بودند روابط طولانی تری داشتند.

اما از همه مهم تر این سوال است که دلیل اینکه افراد زمان متفاوتی برای ارضا شدن و انزال دارند چیست؟ به نظر میرسه جواب، شکل آلت تناسلی باشد!

تحقیقی دیگر در سال ۲۰۰۳ که با استفاده از واژن ها و آلت های مصنوعی و همچنین اسپرم مصنوعی انجام شد، مشخص کرد که شکل آلت تناسلی نقش مهمی در مدت رابطه جنسی و زمان انزال دارد. البته همچنان بسیاری از افراد میگویند که مدت زمان رابطه جنسی بستگی به زاویه دخول و سرعت دارد.

چنانچه این مطلب را مفید میدانید با ستاره دادن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. همچنین میتوانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید تا به سرعت به شما پاسخ دهیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.